BORD, allmoge, sent 1800-/tidigt 1900-tal.

Furu. Längd 144. Bredd 74. Höjd ca 74 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage. Repor och märken. Fläckar. Torrsprickor. Slagen skiva. Sneda ben.

Lähtöhinta
2 000 SEK