SIDEBOARD, 1950-/60-tal.

SIDEBOARD, 1950-/60-tal.

Bok samt teakfaner. Tre lådor samt tre skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning. Bredd 148, djup 44, höjd 115 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, fläckar, repor. Några stötmärken. Benställningen har gått isär något. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK