Mulberry

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1971)
Mulberry

VÄSKA, Mulberry, designad av Kim Jones.

Ljust läder med i kromad metall. Utsida med ett dragkedjeförsett fack. Invändigt fodrad i beige textil, ett fack. Märkt "KJ MULBERRY" samt tellikor stämplade med Mulberrys logo; Mulberry trädet. Ca 45 x 30 x 30 cm. Dustbag medföljer.

Bruksslitage, smuts, vikt botten (ej plan).

Lähtöhinta
5 000 SEK