VINTRINSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Ek. Kortsidor och skjutdörrar i glas. Bakomliggande hyllor i glas. Längd 120, djup 40, höjd 170 cm.

Bruksslitage, stötmärken, nagg. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Alkuperä - Provenienssi

Ängby Slott

Lähtöhinta
4 000 SEK