GITARR, akustisk, AB Herman Carlson Levin, Göteborg, 1900-talets andra hälft.

Nylon- samt stålsträngar. Märkt 430320. Fodral medföljer. Längd 95 cm.

Bruksslitage. Märken. Knopp för bandupphägning är lös men medföljer.

Lähtöhinta
1 500 SEK