SALT, PEPPARKAR, samt KRYDDBURKAR, 8 delar, flintgods, Anita Nylund, JIE Gantofta, 1900-talets andra hälft.

"Familjen Pepparsson", Höjd 8,5-15 cm.

Nagg, repor, glasyrskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK