SOFFA, Edsbyverken, 1900-talets andra hälft.

Björk. Genombruten spjälad rygg. Lös stoppad sits. Stämplad Edsbyverken, Made in Sweden. Soffans längd 159 cm.

Slitage. Repor och märken. Klädsel med fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK