RESEKOFFERT, 1900-talets första hälft.

Trä- och metallskodd. Uppfällbart lock med bakomliggande inredning. Gavlar med bärhandtag av läder. Etikettmärkt "Swedish American Line". Längd 103. Bredd 53. Höjd 63 cm.

Slitage. Repor och märken. anlupen. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK