620750

RINGAR, 2 st, 18K guld med en liten rosenslipad diamant. Vikt 9,0 gram.

Ringar med svenska kontrollstämplar. Storlek 21,5/67 respektive 17/53.

Bruksslitage. Större ring med gravyr.

Lähtöhinta
1 500 SEK