SÄNGBORD, ett par, kring 1900-talets mitt.

Ljust målade. Svängda dörrar med bakomliggande hyllor. Bredd 38, djup 40, höjd 66 cm.

Slitage, senare målade.

Lähtöhinta
3 000 SEK