BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets början.

Tre lådor. Senare målning och beslag av mässing. Bredd 87. Djup 45. Höjd 86 cm.

Slitage, repor och märken. Färgbortfall. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK