NATURBORD, /GRENMÖBEL, Söwe Konst, 1900-talets slut.

Oregelbunden form. Längd 194 cm, bredd 72 cm, höjd 52 cm.

Repor, slitage, torrsprickor.

Lähtöhinta
2 500 SEK