VAGGA, 1700-talets andra hälft.

Gavlar med handtag. Senare målning. Längd 94. Bredd 68. Höjd 48 cm.

Slitage, repor och märken. Färgbortfall. Torrsprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK