HUMMERTALLRIKAR, 6 st, glas, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, Gullaskruf eller Reijmyre, 1900-/2000-tal.

Oval form. Gröntonat glas. Längd 30 cm.

Bruksslitage, repor, nagg och tillverkningsdefekter.

Lähtöhinta
1 500 SEK