SOCKERSTRÖARE samt 6 st SAMT- OCH PEPPARKAR, silver och sterlingsilver, delvis England. 1900-tal. Total vikt ca 240 gram

Fyra kar i form av ekollon, ett par kar bär gravyr. Höjd 3,5-19 cm.

Slitage. Bucklor.

Lähtöhinta
1 800 SEK