BORDSLAMPOR, 3 st, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Klarglas med underfång i blått respektive rött och grågrönt underfång. Höjd 28-39 cm.

Sedvanligt ytslitage, mindre nagg. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK