KARMSTOL, Rolf Rastad & Adolf Relling, ur serien "Bambi", Norge.

Stomme av teak, sits och rygg av flättad rotting. Höjd 68 cm, längd 65 cm, bredd 64 cm.

stomme med några sprickor, skav och nagg. Lagad. Mindre skador till sitsen.

Lähtöhinta
5 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?