SERVISDELAR, 10 st, "Prunus", Stig Lindberg.

2 Karotter, 1 lockkarott, 2 uppläggningsfat, 1 assiett samt 3 äggkoppar. (1 assiet och lockask medföljer)

Slitage samt mindre nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK