FÅTÖLJ. "Fjord", Patricia Urquiola, MOROSO, Italien. 2000-tal.

Rödmålad fot i metall. Röd skinnklädsel. Snurrbar. Höjd 103 cm. Etikettmärkt: MOROSO. Formgiven 2002.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK