STOLAR, 5 ST. Bröderna Johansson, Markaryd 1960/70-tal.

Vitmålad metallstomme. Snurrbar. Blå tygklädsel. Höjd 72 cm. Sitthöjd 45 cm. En etikettmärkt.

Bruksslitage, enstaka märken och fläckar. Fotavslut med ställvis mindre rostangrepp.

Lähtöhinta
3 000 SEK