GLASSERVIS, 52 delar, "Mona", Kosta, 1950-60-tal.

10 rödvinsglas, 10 starkvinsglas, 12 porterglas, 9 snapsglas och 11 selterglas. Oliv- och skärslipad dekor. Höjd 6-12,5 cm.

Enstaka smärre nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK