625348

VAS, glas, "Fazzoletto" Venini, Murano, 1900-tal.

Näsduksskål. Underfång i lila, rosa och vit nätdekor. Etsad signatur Venini Murano ITALY. Höjd 15 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK