POKALER, 2 st, silver, bl.a CG Hallberg, Stockholm, 1920. Total vikt ca 527 gram.

Konande form med förgyllt band kring mynningen. Utländska stämplar, bl.a. HP. Höjd 15,5 cm. Prispokal. Dekor av blad samt inskription på livet. Höjd 21 cm.

Inskriptioner. Slitage. Bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK