BESTICK, 30 delar, silver, GAB, Stockholm 1940/50-tal. Vikt med stålblad ca 1333 g.

Modell Vasa. 6 matgafflar (20), 6 matknivar (26), 6 matskedar (20,5), 6 bordsskedar (18) samt 6 kaffeskedar (12). Några med monogram.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK