BORD, mässing och glas, 1970-tal.

Kvadratisk skiva i klarglas. Underrede av mässing. Längd 100 cm, bredd 100 cm, höjd 40 cm.

Slitage. Repor. "Stötdämpare" saknas mellan skiva och ben.

Lähtöhinta
2 000 SEK