SERVERINGSVAGN, "Jean", Poul M Volther, Gemla Diö.

Teakfanerad samt ek. Två plan. Sida med fällklaff. Längd 75 cm. Bredd 50 cm, (25 cm). Höjd 64 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Slitage på gummiringarna på hjulen. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK