SOFFBORD, jakarand. 1960-tal. CITES-intyg.

Längd 140 cm. Bredd 60 cm. Höjd 53 cm. SJV 4749/15

Bruksslitage. Märken och repor.

Muut tiedot

nr 50371-15

Lähtöhinta
2 500 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

1077. A large doucai dish, Qing dynasty, early 18th century.
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
Tarjoushistoria
Tämänhetkinen tarjous:
9 500 SEK