626647

ÖRHÄNGEN, ett par, silver med odlade 'South Sea' pärlor och små diamanter. Vikt ca 11,85 g.

Kräm tonade. Krok. Ø ca 13,84 mm. Längd 4 cm.

Mindre ytaskador. Mindre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK