Taklampa, Sputnik, Paul de Haan för Jolina, 1900-talets andra hälft.

Förkromad metallstomme, höjd 47 cm exkl kedja.

Ej funktionstestad, smärre ytslitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK