PARTI LEKSAKER, 10st, bla Dinky Supertoys Bedford Meccano Ltd., Matchbox, Techno, England, 1900-tal.

Bl. a "Pullmore Car Transporter" , "Commer", "Studebaker President" och "Trojan". Längd 6- 26 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK