TERRIN med FAT, "Rörstrandia", Rörstrand, 1900-talets början.

Terrin med fat i rokokostil. Märkt "VA 1935" undertill. Längd 37 cm.

Bruksslitage. Krackelyrer i fatet.

Lähtöhinta
1 200 SEK