LEKSAK, möjligen Steiff, tidigt 1900-tal.

Lejon. Hjulställning av järn. Brumfunktion. Längd 58 cm. Höjd 35 cm.

Omfattande slitage och lagningar. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK