SIDEBOARD, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Teak. Tre skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan samt tre lådor. Bredd 157. Djup 45. Höjd 114 cm.

Slitage, repor och märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK