BÄNKAR, ett par. modell 153, Alvar Aalto.

Vitlackerade. Längd 112x2 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Färgbortfall. Gulnad. Inrökt. Smuts.

Lähtöhinta
2 000 SEK