DAGBÄDD/SOFFA, Karl-Erik Ekselius, JOC, Vetlanda, 1900-talets mitt.

Stomme i ek. Sits och rygg klädda i grått tygg. Längd ca 199 cm.

Bruksslitage. Benen med skav och repor. Nedsuttet sits. Tygget med smuts, märken.

Lähtöhinta
2 500 SEK