SMÖRGÅSBESTICK, 6+6 delar, silver, Carl Gideon Renander, Stockholm, 1796. Total vikt 492 gram.

Handtag med räfflad dekor. Knivar med rostfria blad, längd 19 cm. Gafflar, längd 18 cm.

Slitage. Nagg. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK