SKEDAR, 11 st, silver, bl.a. Peter Hertz, Köpenhamn, 1849 och V. Christesen, Köpenhamn, 1866 och 1884. Vikt 376 gram.

Olika modeller. 5 skedar, märkta Hertz. 2 st märkta Christesen. En sked, nysilver, medföljer. Längd 18-19 cm.

Monogram. Slitage. Bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK