SOFFA, Karl Johan, 1800-talets mitt.

fanerad med valnöt och svärtade detaljer, fast stoppad sits och rygg, längd 220 cm.

Fanérskador, senare klädsel, smärre repor och nagg.

Lähtöhinta
4 000 SEK