BLÄCKHORN samt CIGARETTSKRIN, silver, England, 1900-tal.

Bläckhorn, rund form, glasinsats. Diameter 13 cm. Skrin, rektangulär form, längd 14 cm.

Bruksslitage. Bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK