VÄGGAPPLIQUER, 1 par, förgylld brons, senempire, 1800-talets mitt.

För fyra ljus. Genombruten dekor av bladverk. Djup 41. Höjd ca 28 cm.

Ljusmanschetter med hål för prismor. Ytskikt med slitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK