VÄGGLAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Förgylld och bronserad. Oval form med pärlbård. Krön med skuren dekor av bandrosett. För ett ljus vardera. Ca 78 x 51 cm.

Några repor och märken. Några fläckar och torrsprickor.

Lähtöhinta
5 000 SEK