KARMSTOLAR, 3 st och STOL, "Eridiana", Antonio Citterio, Xilitalia, etikettmärkta.

Kromad metall. Runda sitsar av röd- resp vitlackerad metall.

Slitage, repor, smärre fläckar, kromet något anfrätt.

Lähtöhinta
2 500 SEK