FÅTÖLJ, "Diana", Karin Mobring, IKEA.

Mörkbetsad furu. Sits och rygg i canvas. Läderspännen.

Bruksslitage, fläckar. Smärre stötmärken, färgavskrap och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK