DRAPERI OCH DUK, jugend, 1900-talets första kvartal.

Duk med dekor av kastanjer, 146x159 cm. Draperi med stiliserat växtmönster mot röd botten, 320x120 cm.

Bruksslitage. Båda föremålen med fläckar och smärre hål.

Lähtöhinta
2 000 SEK