Korut
629746

ARMBAND, förgyllt silver, tvårådiga ofasetterade 'vattenmelon'-turmaliner samt bla ametister och peridoter.

Central del i form av blommor dekorerad med olika färgade cabochonslipade stenar och små diamanter. Längd 18 cm.

Smärre slitage och repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK