VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal.

VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal.

Rak form. Patinerad yta. Delvis glasad dörr med bakomliggande hyllor. 1 låda. Bredd 69, djup 55, höjd 185 cm. Nyckel finns.

Slitage, pigmentbortfall. Renoverad och kompletterad bla senare målad, senare lås samt lister Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 500 SEK