Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

SÄNGRAMAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Målade och bronserade. Skuren dekor av bl a fleuroner. Bäddmått 190 x 84 cm. Yttermått längd 196. Bredd 90. Höjd 112 cm.

Slitage, repor och märken.

Lähtöhinta
2 500 SEK