629963

RING, 18K guld och platina med briljant ca 0,24ct enligt gravyr, Björn Weckström, Lapponia, 1984. vikt ca 5g.

Organisk form. Storlek 16,5/52

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK