SKÄNK, K A Roos, Helsingborg.

SKÄNK, K A Roos, Helsingborg.

Tre draglådor. Undertill tre skåpluckor. Beslag i mässing. Längd 150 cm. Djup 49 cm. Höjd 85 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken och repor. Mindre färgbortfall. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK