SERVERINGSVAGN, Illum Bolighus, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med mahogny, fällbar skiva, längd 77, bredd 42, höjd 60 cm.

Bruksslitage, fläckar, fanérskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK